Infolinia: + 48 512 226 481

pl en

Delfinów w Truskawcu - Majówka

podstawowe informacje

Kierunek wyjazdu: TRUSKAWIEC, UKRAINA

Czas trwania: 1 dzień

Transport: BUS/AUTOKAR

Wyżywienie: BRAK

:
:
:

Cena:

Program:

Odwiedzimy trzy galicyjskie perełki: Sambor, Drohobycz i Truskawiec oraz weźmiemy udział w niesamowitym show z delfinami i uchatkami w roli głównej.

W programie między innymi:

Sambor – kresowe miasteczko z zabytkowym ratuszem, cerkiew z cudownym obrazem Matki Boskiej Samborskiej i relikwiami św. Walentego, kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Starówka.

Drohobycz – wielokulturowe miasteczko związane z życiem i twórczością Bruno Szulca oraz fabryką soli. Fara św. Bartłomieja, drewniana cerkiew św. Jura wpisana na listę UNESCO, dzielnica willowa, plac ratuszowy.

Truskawiec – słynne uzdrowisko, podczas spaceru zobaczymy park zdrojowy i pijalnie wód typu „Naftusia” oraz weźmiemy udział w niezwykłym show w delfinarium „OSKAR. Delfiny i foki będą cieszyć nas swoim występem, wciągać do wspólnej zabawy a najbardziej odważnie osoby będą miały możliwość popływać z delfinami pod czujnym okiem instruktora.

W Samborze i Truskawcu będzie czas wolny na zakup pamiątek.

Obiad w czasie wolnym w Truskawcu przed wizytą w delfinarium.

 

Waluta: ukraińskie hrywny.
Granica: Krościenko.
Dokumenty: paszport z datą ważności minimum na czasu trwania wycieczki.
Czas trwania: 12 – 14 godzin.

Pogoda: Wycieczka o długim czasie trwania, dlatego w razie nagłej zmiany pogody zachęcamy do zabrania ze sobą kurtki przeciwdeszczowej, parasola (na wypadek deszczu), czapki z daszkiem chroniącej przed słońcem.


Cena zawiera: – usługę pilota / przewodnika
– bilety wstępu (3 wejściówki)
– transport
– opłaty graniczne
– ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera: – obiadu
– pływania z delfinami

Waluta: ukraińskie hrywny
Granica: Krościenko
Dokumenty: Paszport z datą ważności na minimum czasu trwania wycieczki
Czas trwania: 12 -14 godz.
Pogoda: Wycieczka o długim czasie trwania, dlatego w razie nagłej zmiany pogody zachęcamy do zabrania ze sobą kurtki przeciwwiatrowej, parasola, czapki z daszkiem chroniącej przed słońcem.

Uwagi:

Ukraina to gościnny kraj i stosunkowo bezpieczny, jednakże należy trzymać się pewnych zasad: przede wszystkim schować głęboko paszport (kieszenie z tyłu spodni absolutnie nie wchodzą w grę), a nawet wziąć ze sobą kopię ksero, nie afiszować się z grubym portfelem i bardzo drogim sprzętem fotograficznym. Duża część mieszkańców to Polacy, dlatego szybciej w sklepie dogadamy się po polsku niż rosyjsku.

Odległość z Ustrzyk Dolnych do Truskawca to około 120 km.

Podczas wycieczki zatrzymamy się na wymianę waluty (najlepiej złotówek) na ukraińskie hrywny. Po przekroczeniu granicy zmienia się czas – wskazówki zegara przesuwamy o 1 godzinę do przodu.

Ze względu na różnorodność grup, program jest "RAMOWY" i może być na bieżąco korygowany przez Przewodnika dla Państwa komfortu.

W przypadku małej ilości osób, zastrzegamy sobie możliwość zmiany transportu z autobusu na busa.

Galeria: